IJsselrunners

Heb je vragen? Dan kan je op de knop drukken en het formulier invullen.

Wij zullen zo snel mogelijk reageren!

De NN Rotterdam Marathon #DeMooiste

door | okt 17, 2021

De Mooiste, de Rotterdam Marathon, vindt plaats op Zondag 24 oktober 2021.

Veel IJsselrunners gaan de kwart of de hele marathon lopen. Er zal dus veel IJsselrunners blauw over de verschillende parcours te zien zijn.

We hebben een overzicht gemaakt van de startnummers van de diverse marathon lopers:

IJsselrunnerAfstandStartnrStartwaveStarttijd
Annet Wierenga10,522514? 
Cees Ramp10,527901??
Corrie Neumann10,530471209.30
Cris Nooteboom10,525544109.15
Eveline Schoonderwoerd10,530477209.30
Jan den Drijver10,521453??
Janette Tazmi10,533875309.45
Kayleigh Davies-Wijers10,531971209.30
Kim Lanting10,527025109.15
Mieke Vissers10,533136309.45
Nathalie Ter Heide10,530474209.30
Peter van Teijlingen10,533544309.45
Regina Vollenhouw10,527148109.15
Rinus Feddes10,533073??
Ruth Stringa-Sluer10,530475209.30
Willeke van Bruggen10,530452??
Yves du Bois10,523600109.15
Ellen Verweij21,118033310.14
Frits Drost42,29480310.14
Hans Sonneveldt42,213952510.28
Ivo Arnold42,26328??
Ivo Been42,212341410.21
Marie-France Sagor42,21285310.14
Martijn Heilker42,214203510.28
Otto Schilderman42,212694510.28
Peter Contant42,213951510.28
Remco van Deventer42,212136410.21
Ruben Abdoelgafoer42,28254310.14
Tim van der Hilst42,24953210.07

Bijgaand een Excel overzicht. Op regel 22 kan je het Wave nummer van de loper aangeven. Als je dan de snelheid weet welke zij/hij aan gaat houden worden de verwachte doorkomst tijden getoond. Dan kan je alvast uitkijken 🙂 IJsselrunners Marathon deelnemers doorkomsttijden 2021

Let op: de kwart marathon start vanaf de Burgemeester van Walsumweg en de hele marathon start vanaf de Schiedamsedijk.

Het parcours van de hele marathon kan hier gevonden worden.

Van de kwart marathon is deze hier te downloaden.

D.m.v. de NN Marathon Rotterdam 2021 app kan je de lopers “Live Tracken”. Je kan deze app downloaden in de App Store of Google Play Store

Wij wensen alle lopers en toeschouwers heel veel plezier en succes. We zien graag de foto’s en video’s die jullie maken van deze editie van #demooiste in de verschillende app groepen verschijnen.