Start to Run succesvol afgesloten
10 Weken lang op de woensdagavond meedoen aan de cursus “Start to Run” bij IJsselrunners, de hardloopvereniging uit Capelle aan den IJssel en dan afsluiten met een 5 km loop. Veel loopsters en lopers is dit gelukt en nog mooier, ze blijven bij IJsselrunners om nog meer te trainen.
Beginnerscursussen voor hardlopen worden overal gegeven. Hardlopen blijft immers populair in Nederland. De jonge hardloopvereniging IJsselrunners startte begin dit jaar met de tweede cursus “Start to Run”. 24 Lopers begonnen aan de cursus. Liefst 19 lopers volbrachten de hele cursus en 15 lopers hebben besloten om zich aan te melden bij IJsselrunners. IJsselrunners is trots op dit resultaat. En vooral trots op de lopers die vrijdag 21 juni voor het eerst 5 km liepen in een wedstrijd Run4Daniel.
De Start to Run lopers samen met IJsselrunners voor de start.
Run4Daniel
Dit was het doel voor de Start to Run cursisten. Na 10 weken 5 km lopen. Een goed doel voor de loper zelf maar er werd ook gelopen voor het goede doel. Al het geld dat werd opgehaald, gaat naar het Daniel den Hoed Fonds.
Het Daniel den Hoed Fonds haalt geld op voor meer wetenschappelijk onderzoek in het Erasmus MC Kanker Instituut. Ons doel is dat iedere patiënt een unieke behandeling op maat krijgt, aan de hand van de meest recente wetenschappelijke resultaten.
Voor het team IJsselrunners werd liefst 1952 euro opgehaald. Tijdens dit schrijven is er al totaal 105.000 euro opgehaald maar er wordt nog steeds gedoneerd.
Nieuwe cursus
Er staat nog niks gepland voor een nieuwe cursus. Maar heb je al wat loopervaring dan word je uitgenodigd om een keer mee te lopen op woensdagavond. Wil je meer informatie, stuur dan even een e-mail naar IJsselrunners.
-
De Start to Run lopers samen met IJsselrunners voor de start.
-
een beetje spanning voor de wedstrijd
-
gezellig hoor samen lopen!
-
geen problemen bij de 5 km
-
er werd bijna gedanst!
-
samen lopen maakt je sterker!
-
-
één en al gezelligheid bij IJsselrunners
-
na de wedstrijd
-
-
-
-
door de trainer begeleid !
-
Karin loopt de 5 km ook uit!